Šviesiam fonui

Pirmą kartą teisme pasiekta pergalė teisme atstovaujant grupę banko SNORAS indėlio sertifikatų turėtojų

Dominyko Vanharos teisme atstovaujami bankrutuojančio banko SNORAS indėlio sertifikatų turėtojai švenčia pergalę. Vilniaus apygardos teismas, pirmą kartą nagrinėdamas grupės SNORO indėlio sertifikatų turėtojų ieškinį, priėmė sprendimą šį ieškinį tenkinti visiškai, o visiems Dominyko Vanharos klientams buvo priteistos indėlių draudimo išmokos, lygios jų už SNORO indėlio sertifikatus sumokėtoms pinigų sumoms. Tai buvo pirmoji byla, kurioje teismas iš karto patenkino grupės SNORO indėlio sertifikatų turėtojų ieškinį. Plačiau apie šią laimėtą bylą skaitykite čia.

Nei šis straipsnis, nei bet kuri atskira šio straipsnio dalis nėra ir negali būti laikoma ar traktuojama kaip teisinė konsultacija. Tinkama ir kvalifikuota teisinė konsultacija gali būti suteikiama tik tinkamai ir išsamiai įvertinus visas reikšmingas kiekvieno konkretaus atvejo faktines aplinkybes. Norėdami kreiptis dėl teisinės konsultacijos, susisiekite elektroniniu paštu info@vanhara.lt arba telefonu +37060419315.

0 atsakymai

Komentuoti

Dalyvaukite diskusijoje.
Laukiame Jūsų komentaro!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite pasinaudoti šiais HTML atributais: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>