KARJERA

Advokatų profesinė bendrija „Vanhara Law Firm“ siekia sukurti kuo geresnes darbo bei profesinio tobulėjimo sąlygas kiekvienam mūsų kolektyvo nariui. Mūsų komandos nariai yra didžiausias mūsų turtas, kuriais mes didžiuojamės, kuriuos skatiname bei lydime kiekvieno jų kelyje į profesinę sėkmę.

Mūsų advokatų kontora yra atvira tiek patyrusiems teisininkams, tiek teisės studentams, kurie yra pasiruošę daug ir sunkiai dirbti, nuolat tobulėti bei kurie siekia tapti geriausiais savo specializacijos teisininkais. Jei pasižymite išskirtinai giliomis profesinėmis žiniomis, esate darbštus, pareigingas, atsakingas, esate ne žemesnio nei 4 kurso teisės studentas, puikiai mokate anglų kalbą, Jūsų pasiekimai buvo įvertinti aukštu akademiniu pažangumu ir norite siekti profesinių aukštumų advokatų kontoros „Vanhara Law Firm“ komandoje, kviečiame atsiųsti mums savo gyvenimo aprašymą su nurodytais atlyginimo lūkesčiais, o taip pat motyvacinį laišką su aprašymu, kodėl norėtumėte tapti mūsų komandos nariu, elektroniniu paštu cv@vanhara.lt. Pasiliekame sau teisę informuoti tik atrinktus kandidatus.

Vadovaujantis Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymu, bet koks žodis, pavartotas vyriška gimine, tuo pačiu reiškia ir moterišką giminę, o taip pat atvirkščiai.

Susisiekite

Norite įsitraukti į mūsų komandos veiklą? Siųskite gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu: cv@vanhara.lt